Etiketter:
Comments
13 responses to “330 Upplyft (161/366)”
-
Svårt tema, klockren lösning. Vackra färger. Kul tanke att fota andra som fotar 😉 hi hi
-
Vad kul och färggrann bild, det är skoj med alla selfie som många tar nu!
-
Bra tolkning 🙂
-
Riktigt kreativt igen:-) Att fota andra fotografer, speciellt sådana som tar sefies är det roligaste som finns. Gjorde det i Kungsträdgården under körsbärsblomningen.
-
Och nästan på väg att lyfta.
-
En väldigt välbekant pose nu för tiden, många fotar och skickar iväg bilder över hela världen! Kul bild! Snygg skärpa på fotografen, läckert att man kan ana motivet!
-
Bra tänkt till temat igen! Den blir upplyft överallt och jämt och ständigt. Härlig semesterbild dessutom!
-
Bra tolkning och en fin och färggrann bild 🙂
-
Kreativ tolkning och jättefina färger i bilden! 🙂
-
Så smart och kul tolkning! Alltid roligt att se andra som fotar!
-
Smart lösning och som alltid blir man glad när man kikar in hos dig och alla färgsprakande bilder. Denna inget undantag.
-
En trevlig tolkning och en fin kompossition på temat. Mycket snyggt med den färgglada klädseln som matchar hatt, skor, armband och väskhandtag. Blir en snygg färgklick i bilden.
-
Smart tolkning … härliga färger!
Tack för din kommentar